seks
Kategorie:

Viamea jak dlugo działa? Jak stosować?

Środki farmakologiczne wspierające panów z zaburzeniami erekcji są powszechnie stosowane, a na rynku dostępna jest ich duża ilość. Jeszcze do niedawna na próżno można było szukać odpowiednika tego rodzaju substancji dedykowanych kobietom. Obecnie tabletki zwiększające libido zaczynają trafiać do sprzedaży w coraz większych ilościach. Jednym z polecanych środków tego rodzaju jest Viamea. Czy produkt ten jest wart uwagi? Jak stosować tego rodzaju suplement?

Viamea tabletki — charakterystyka

Tabletki Viamea to suplement diety, który został stworzony przy użyciu jedynie naturalnych substancji. Jego stosowanie zaleca się w przypadku poszukiwania doraźnego rozwiązania, które umożliwi zwiększenie kobiecego libido. Problemy związane z ochotą na seks dotyczą wielu pań. Jeszcze do niedawna był to temat okryty wstydem, natomiast Viamea to krok w stronę zagwarantowania kobietom satysfakcji z życia seksualnego. 

Jak działa Viamea? Tabletki te mają na celu zwiększanie ukrwienia pochwy. Jednocześnie wpływają na szybsze oraz bardziej obfite wydzielanie śluzu. Wszystko to sprawia, że bodźce dotykowe stają się zdecydowanie bardziej intensywne i oferują nową odsłonę przyjemności. 

Tabletki Viamea — skład 

Naturalny skład suplementu Viamea sprawia, że jest on w pełni bezpieczny. Doceniany zarówno przez ginekologów, jak i użytkowniczki za brak obecności hormonów. Dzięki temu ryzyko wystąpienia niechcianych skutków ubocznych jest minimalne. Skład został opracowany tak, aby połączenie wszystkich substancji wywierało także działanie rozluźniające. Na ulotce można znaleźć obecność takich składników jak L-arginina, kofeina bezwodna, cynk czy niacyna. W połączeniu z ekstraktami z pestek dyni, żeń-szenia, pokrzywy zwyczajnej czy ziela owsa producentom udało się stworzyć skuteczny produkt, zwiększający libido u kobiet. Dużym atutem jest to, że tabletki Viamea to nie lek, a suplement diety. Dzięki temu można zakupić ten produkt nie posiadając recepty. 

Viamea — tabletki. Stosowanie

Stosowanie tabletek Viamea jest bardzo proste. Zalecenia wskazują, że ten produkt ziołowy należy stosować około godziny przed planowanym stosunkiem. Dawka, która wykazuje widoczną skuteczność, to 1 lub 2 tabletki. Warto więc poeksperymentować i dostosować najlepszą proporcję do własnych potrzeb — w końcu każdy organizm jest inny. Wiele kobiet odczuwa działanie tabletek Viamea już po upływie 30 minut. Jest to produkt działający doraźnie, dlatego nie należy stosować go regularnie, jak w przypadku innych suplementów diety. Sprawia to, że stosowanie tego środka jest korzystne również pod względem finansowym.

 

Decydując się na stosowanie Viamea, warto upewnić się o braku przeciwwskazań zdrowotnych, takich jak przede wszystkim alergia na jakikolwiek ze składników. Również osoby zmagające się z cukrzycą lub będące w trakcie leczenia psychiatrycznego (w szczególności ze względu na występujące epizody depresyjne) nie powinny stosować preparatu na własną rękę. Wymagana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym, aby uniknąć niepożądanych efektów.